Co oči nevidí, to srdce nebolí

22. května 2010 v 14:16 | Anjet |  Ještě kecy ze základky
Milý deníčku,

Ahoj
  tak jsme tu zase jen na chvíli abych vám něco  napísala.....asi nej věci z tohoto  týdne

NEJ DEN:

 Středa

Sme byli na Ostrůvku...na jednom upe good programu....nechci to popisovat ale bylo to mocky fajn

NEJ zážitek:

určitě Čtvrtek a pátek

tyto dny určo stojí za zmínku ...no ve čtvrtek nám už začal projekt....je to i na netu...wait dám maybe odkaz... ne nedám jsme lempl ..

Ve čtvrtek úžasná historická beseda..a chození po okolí Bobrové s Jiřím Nesytem..prostě bylo to dokonalé..spousta news....no a pátek..to jsme se již podruhé setkaly s panem Josefem Staňkem, docentem Masarykovy univerzity v Brně, nejlepší ve svém obrou u nás abychom  objevili mineralogické- no spíše geologické krásy našeho kraje...obě mě bavili a jsme ráda že jsme oba dva muže poznala..

Přesně tahle jsme si to napsala do svého"projekt sešit" jasně k té první se vracet nebudu..ae k té druhé ano... prostě pan Staněk mluvil hodně odoborně..no mně to osobně nevadilo ..ae kréténi ke třídy..no chvají se jako hovada....nachodili jsme spousty kiláků..... :D no zas tak moc jich nebylo..ae stálo to vážně za to...

image
Tuto knihu napsal p. Staněk


A zklamání DNE

takže...jasně už kolikrát jsme slyšela..že K. a L. kouří..jasně....ae vidět to.. to je hnusu vrchol..prostě...slyšet něco je rozhodně lepší ne to vidět..včera jsme byla svědkem ..jak hoodně spolužáků kouří..jasně já takové lidi odsuzovaly vždycky...ae já jediná si ten hnus nedala do huby..a připadala jsme si ...no tak nějaká jiná odlišná ..no to je tak trochu na delší sloh..takže jindy:D no a mám připravenej new dess...během večera by tu měl být....pp
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kathy Kathy | Web | 22. května 2010 v 22:11 | Reagovat

Díky za pochvalu.A ten tvůj design je úžasný.Vypadá skvěle.Takový jemný a zajímavý.nevím,jak to popsat.Jinak k tomu kouření:plno mých kámošů kouří ale mě to nijak neláká.A snad ani nebude... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama