Duben 2011

Další zmatenost

28. dubna 2011 v 15:55 | Anjet |  Diary


Milý blogový přátelé
Opět jsem tu opět. No nejprve jsem měla v plánu vám tu popisovat úterý a středu, jednající se hlavně o toho pitomce…fakt tentokrát se to trochu rozjelo jiným směrem( což v praxi znamená, že napsal mé nejlepší kamarádce, že je děvka…sama jsme to řekla, ale to je detail…..potom mě dvakrát objal !..spolužačka o okomentovala slovy R. tě má rád*na což jsme řekl, že to určitě*.. pak jsem šla doprovodit jinou spolužačku domů..a úplně náhodou šel s námi, a to vědel, že nakonec s ním budu muset jít sama)
Ne nevím, Ty jo co si o tom mám myslet. Nějak mě ten jeho příliš velký zájem štve, protože moc dobře vím, že je to chvilkové .
Ne nebudem to tady řešit. Spíše se zaměřme na něco jiného. Přesně rok uplynul od toho jak jsem skládala přijímací zkoušky. Ted připadám si jako by to bylo včera..co jsem s úplně vygumovanou hlavou zírala na zadání z matiky :P Hodně dní uteklo.

Zmatenost největší

19. dubna 2011 v 19:27 | Anjet |  Diary
Už nějaký čas jsme zde nezavítala...a ani mě to moc nemrzí. Vím zní to dost divně :P ale mně se nedivte...já jsem sama divná :( Jinak jak vám to říct. Potácím se. A důvod. Možná láska. Cha chá ..takový malichernosti...ne vážně nikdo normální, tedy ten co mě zná ví že mě se nikdy nemůže stát nic takového. I když i ten se může mýlit. V poslední době, no někdy tak od listopadu minulého roku :D :D (což zní dost hrozně.) mám takový pocit, že tato metla lidstva, která dělá z normálních lidí blázny dostihla i mě. Což je dost otřesný. Popravdě bych si to měla vyjasnit nejdřív sama u sebe potom o tom psát článek a zbytečně tak nezahlcovat blog.cz. No nejspíš to tak udělám...nebo ne, člověka často potěší cizí neštěstí. :P
Jsem naštvaná. Jak něco. No na něj na pitomce. V jednu chvíli se motá kolem mě..samé Á. sem, samé Á. tam..pak...To že více méně leze za moji spolu sousedící přímo před mýma očima už jsme si docela zvykla...to že mě víceméně ignoruje jsem si taky zvykla. No nezvykla. Sere mě to jako moc. Jenže co chci, vždyť spolu ani nechodíme.(a po pár dnech už dokonce v slabých chvílích tvrdím, že nechci) Hodně moc zmatený. Každopádně s nějaký vyjasněním ať nepočítá, já se rozhodla již dávno náš vztah zůstane jen v mezích přátelstvím(kam myslím že po vzajemném urážení na fc už nedostali).
Prostě ne já nevím..jsme totálně zmatená...potřebuji radu psychiatra :D

Dess 05

19. dubna 2011 v 19:23 | Anjet |  Blog


Název: Everybody love Music
by: lovehouse.blog.cz
od: 20.8
do: 1.1.2011


Můj koment....na to že tu byl tak dlouho, tak mi moc nesedl :(